Konsultacje dietetyczne

Odpowiednie odżywianie to zdrowie, lepsza jakość życia i witalność, warto więc poświęcić nieco uwagi temu, co i jak często jemy. Dlatego też zapraszamy Cię na konsultacje dietetyczne u profesjonalnego specjalisty ds. żywienia i dietetyki, który wesprze Cię w odchudzaniu oraz pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe i powrócić do zdrowego trybu życia. W ramach konsultacji  specjalista ds. żywienia i dietetyki dokona kompletnego wywiadu dietetycznego, dokładnych pomiarów składu ciała i zawartości tkanki tłuszczowej, a także tempa metabolizmu.

Powyższe informacje posłużą do przygotowania diety nakierowanej na Twój cel (np. odchudzanie, budowa masy mięśniowej, zbilansowane odżywanie), a także uwzględniającej specyficznie Twoje potrzeby energetyczne i zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Nasz specjalista ds. żywienia i dietetyki będzie pamiętać o Twoich upodobaniach kulinarnych, a także ewentualnych zaburzeniach metabolicznych, wynikających ze stanu zdrowia. Dzięki temu dieta oraz odchudzanie będą nie tylko skuteczne i dopasowane do Twoich indywidualnych cech, ale także dostosowane do Twojego trybu życia.

Łatwiej będzie osiągnąć Ci cel z odpowiednią motywacją poprzez kontrolę Twoich postępów. Dlatego naszym klientom oferujemy okresowe pomiary wagi, składu i wymiarów ciała, w tym masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej (co dwa tygodnie) oraz testy sprawnościowe (w trakcie treningów). Dodatkowo każdy klient będzie mógł zalogować się do swojego indywidualnego konta (on-line) i sprawdzić swoje postępy, a także wydrukować plan treningowy czy dietetyczny.

W razie potrzeb, dokonujemy bieżących i bezpłatnych korekt w Twoim planie dietetycznym i treningowym.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Jolanta
Jolanta
Specjalista z zakresu żywienia , dietetyki i fitoterapii.
Piotr
Piotr
Trener personalny, specjalista z zakresu rehabilitacjii i fizjoterapii oraz coachingu.