Zapraszamy do obejrzenia najlepszych metamorfoz naszych klientów oraz ich indywidualnych opinii. Jeżeli tylko masz chęć odmienić swoje życie, ale brak Ci motywacji, wiedzy, siły - zapraszamy do wspólnych treningów personalnych.

1. Opinia:

„Polecam ProbodyFit na 100%

Do Zespołu ProbodyFit zgłosiłem się 18 grudnia 2017 roku mając na liczniku 37 lat i w bagażu podręcznym 92 kilo czyli ze sporą nadwagą jak na wzrost 178 patrząc przez kryterium BMI. Jednym słowem – człowiek z bogatym bagażem doświadczeń, które już trudno było udźwignąć, a dodatkowo opakować w coś sensownego, w coś co pozwalało wyglądać jak człowiek z klasą. Zespół ProbodyFit opracował dla mnie zalecenia dietetyczne oraz zestawy ćwiczeń, które miałem wykonywać pod czujnym okiem trenera. Moim celem było zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej + rzeźba, bez ukierunkowania się na budowanie masy. Dzięki treningom odbywającym się w zależności od możliwości czasowych 2-3 razy w tygodniu, a także wdrożeniu planu dietetycznego, który obejmował głównie odstawienie nadmiaru dań wysoce przetworzonych i kalorycznych, w tym nadmiaru alkoholu, w ciągu 6 miesięcy współpracy nastąpił spadek masy o ponad 10 kg oraz znaczny przyrost masy mięśniowej połączony z ukształtowaniem sylwetki. Jak można zobaczyć na fotografiach sprzed i po metamorfozie (celowo niemal ten sam ubiór) w ciągu pół roku z postaci tudzież obłej o bliżej niezdefiniowanych kształtach (Homo informis) przekształciłem się w istotę przypominającą budową anatomiczną człowieka rozumnego (Homo sapiens). W trakcie przemiany, która postępuje (nadal współpracuję z ProbodyFit) założyliśmy, że mój plan dietetyczny ma być dla mnie przyjemnością, a nie katorgą. Znając życie wiadomym jest, że drastyczny sposób zmiany dotychczasowego sposobu odżywiania się zazwyczaj prowadzi do efektu jojo, dlatego też bez rezygnacji z ulubionych dań i napojów wysokoprocentowych udało się osiągnąć to co się udało – kwestią było tylko ograniczenie ilości spożywanych kalorii i substancji pochodzenia chemicznego wrzucanych do dań gotowych, głównie do fast food. Połączenie racjonalnego odżywiania z treningiem wydolnościowo-siłowym opłaciło się. Czekam na dalszy postęp zmian w zakresie kształtu sylwetki, ale już na tym etapie metamorfozy składam serdeczne podziękowania dla Zespołu ProbodyFit za kawał dobrej roboty i czekam na więcej.”

Paweł, 38 lat.

 

2. Opinia:

Damian (wiek 25 lat)

Przed: 71 kg
Po: 82 kg
Czas treningu: 10 miesięcy

"Do Klubu Probodyfit trafiłem z waga 71 kg przy wzroście 190 cm. Bardzo długi czas próbowałem różnych sposobów aby nabrać wagi, gdyż czułem, że jestem zbyt szczupły do swojego wzrostu, mimo , że  moje BMI (19,67 ), wskazywało na prawidłową wagę, było przy  granicy  niedowagi.

W Probodyfit dowiedziałam się o typach budowy sylwetki, a w związku z tym jak , co i kiedy mam jeść. Dużo dowiedziałem się o suplementacji i wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla mnie.

Szczególnie ważne było, to, aby pilnować posiłków w dni treningowe. Trenowałem 3 dni w tygodniu i już po pierwszym  miesiącu były widoczne pierwsze zmiany. To mnie zmotywowało do dalszej pracy. Po ok 7 miesiącach, wymieniłem całą garderobę z wiadomego względu,  dodatkowo stałem się bardziej otwarty i pewny siebie. Teraz mówię każdemu o mojej przemianie, nie tylko zewnętrznej i polecam oczywiście Probodyfit"

2. Opinia:

Piotr lat 30

„Cześć

Jestem Piotrek , chcę się z Wami podzielić efektami mojej rocznej współpracy z Probodyfit.  Przez 7 miesięcy trenowałem 2 razy w tygodniu, później zdecydowałem się dołożyć jedną jednostkę treningową. Początek , to była praca między innymi nad korekcją postawy i eliminacją złych nawyków ruchowych, następnie mobilnością głównie biodra, obręczy barkowej i odcinka piersiowego, później trening z własnych ciężarem ciała, aż po wszechstronny trening siłowo- wytrzymałościowy i trening siłowy z ukierunkowaniem na poszczególne partie mięśniowe. Wszystko to było uzupełnione o doradztwo dietetyczne i suplementację, które w moim przypadku były bardzo istotne, ponieważ od 6 lat jestem wegetarianinem. Obecnie działamy  dalej w walce o przyrost dobrej masy mięśniowej z zachowaniem zdrowych nawyków żywieniowych.

Polecam Probodyfit ponieważ treningi tutaj  są różnorodne, angażujące wszystkie partie ciała, dlatego nie ma szans na nudę i monotonię.

Dziękuje za zmianę i polecam każdemu, kto tylko  odważy się  zacząć.”

 

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Jolanta
Jolanta
Specjalista z zakresu żywienia , dietetyki i fitoterapii.
Piotr
Piotr
Trener personalny, specjalista z zakresu rehabilitacjii i fizjoterapii oraz coachingu.