O nas

Nasz Zespół, to doświadczeni specjaliści w dziedzinach treningu personalnego i coachingu, suplementacji, fizjoterapii, masażu, a także z zakresu dietetyki i żywienia.

Głównym naszym celem jest promowanie zasad prawidłowego żywienia i aktywnego stylu życia poprzez zachowanie profilaktyki.

Oferujemy naszym klientom bogatą ofertę z zakresu: treningu personalnego, konsultacji dietetyczno – żywieniowych, a także szeroką ofertę z zakresu sprzedaży suplementów i zdrowej żywności.

Nasza oferta skierowana jest dla każdego:  młodzieży, osób dorosłych, seniorów ,  kobiet po ciąży, sportowców, sportowców amatorów.

Oferowana usługa dietetyczno - żywieniowa skupia się na konsultacjach osobistych z klientami w siedzibie firmy PROBODYFIT, on-line lub w dogodnym miejscu dla klienta na terenie miasta Rzeszowa.

Oferujemy również sprzedaż suplementów diety, odżywek oraz zdrowej żywności zgodnie z zamówieniem klienta i możliwością dowozu do miejsca zamieszkania przez Naszego przedstawiciela.

Służymy również doradztwem oraz konsultacjami w tym zakresie.

Trening personalny prowadzony jest  indywidualnie i  on-line w  siedzibie firmy PROBODYFIT,   wybranym przez klienta klubie fitness lub siłowni na terenie Miasta  Rzeszowa.

Konsultacje online powstały z myślą o osobach pragnących podjąć z nami współpracę bez konieczności spotkania się na żywo. Jest to idealna propozycja dla ludzi zapracowanych oraz mieszkających poza Rzeszowem.

Jolanta 

Specjalista z zakresu żywienia, dietetyki i fitoterapii.

Mówię o sobie pasjonatka zdrowego stylu życia. Jestem z natury osoba otwartą i łatwo nawiązuję relacje interpersonalne. Kieruję się na codzień prostotą myśli i wypowiedzi. Równowaga psychofizyczna jest dla mnie siłą, zdrowiem, a w rezultacie szczęściem.

Kocham naturę i podróże, najlepiej połączone z aktywnością fizyczną i poszukiwaniem nowych smaków świata.

W sporcie pasjonuje mnie modelowanie sylwetki poprzez złożony trening siłowy, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka a także wycieczki górskie i rowerowe .

Moje motto , to : „silna , pozytywna równowaga psychiczna stworzy więcej cudów niż jakikolwiek cudowny lek” Patricia Neal

Życie to przygoda, więc daj się porwać i wyrusz z nami.

Piotr 

Trener personalny, specjalista z zakresu rehabilitacjii, fizjoterapii, masażu oraz coachingu.

Od najmłodszych lat sport był dla mnie na pierwszym miejscu. Jest moją pasją ,hobby, pracą, którą rozwijam z każdym dniem mojego życia. Posiadam doświadczenie we współpracy z zawodnikami, potrafię motywować , dokonywać bieżących korekt podczas ćwiczeń oraz planować trening. Te umiejętności zdobyłem jako zawodnik, a później trener siatkówki.

Przez okres wielu lat treningów nauczyłem się dyscypliny, wytrwałości , a przede wszystkim poznałem swój organizm. Obecnie posiadam doświadczenie, którym dzielę się z moimi podopiecznymi podczas treningów personalnych. Do dzisiaj aktywnie spędzam każdą chwilę - piłka siatkowa, pływanie, wspinaczka, wycieczki górskie i rowerowe.

Jestem zdania, że sport to nie tylko sam trening. Równie ważna jest dobrze zbilansowana dieta i suplementacja oraz indywidualne podejście , ponieważ każdy organizm inaczej reaguje i radzi sobie z obciążeniem fizycznym. Wykształcenie:

  • 1998 - 2003 Uniwersytet Rzeszowski Wydział Pedagogiczny – Wychowanie Fizyczne (nauczanie wychowania fizycznego i rehabilitacja), instruktor piłki siatkowej,
  • 2006 - uzyskanie Licencji Trenerskiej w piłce siatkowej, wydanej przez Polski Związek Piłki Siatkowej,
  • 2015 - Uniwersytet Rzeszowski (Wydział Wychowania Fizycznego) - Kurs w zakresie trenera personalnego.
  • 2018 i 2019 rok Kurs z masażu balijskiego i lomi lomi

 

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Jolanta
Jolanta
Specjalista z zakresu żywienia , dietetyki i fitoterapii.
Piotr
Piotr
Trener personalny, specjalista z zakresu rehabilitacjii i fizjoterapii oraz coachingu.