Trening personalny / indywidualny

Trening personalny prowadzony w odpowiedni sposób tj. z zachowaniem poprawnych pozycji wyjściwych ,postaw oraz techniki wykonania ćwiczeń jest gwarancją Waszych postępów i uniknięcia urazów. W pierwszym etapie naszej współpracy trener osobisty rozpozna indywidualnie poziom sprawności oraz Twoje ograniczenia. Następnie, z uwzględnieniem ustalonych celów, będziemy mogli przygotować odpowiedni indywidualny program treningowy. Zadaniem trenera personalnego jest rozpoznanie Twoich oczekiwań oraz potrzeb,nakierowanie na poprawność techniczną treningu oraz zapewnienie pełnego wsparcia.

Indywidualny trening opieramy o szerokie spectrum ćwiczeń siłowych, plyometrycznych ,stabilizacyjnych, wytrzymałościowych, szybkościowych oraz  poprawiających mobilność. Wszechstronny plan treningowy zawiera wszystkie wyżej wymienione komponenty, a ich zastosowanie ,kolejność oraz wartości ilościowe ustalimy, opierajac się na testach i Waszych indywidualnych potrzebach.  Stawiamy przede wszystkim na efektywność i bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści, który potrafią tworzyć treningi indywidualne dostosowane do każdego klienta.


Dbamy o Twój komfort i prywatność. Treningi odbywają się w indywidualnym studio treningowym, w których jesteś Ty i twój  trener personalny. Studio treningowe jest klimatyzowane i przestronne oraz dezynfekowane. Masz do wyłącznej dyspozycji łazienkę z prysznicem oraz szatnię.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Jolanta
Jolanta
Specjalista z zakresu żywienia , dietetyki i fitoterapii.
Piotr
Piotr
Trener personalny, specjalista z zakresu rehabilitacjii i fizjoterapii oraz coachingu.